• Rising Star Türkiye

  Rising Star İzle - Yükselen Yıldız - Son Bölüm Tek Parça

 • TV Kanalları

  Ücretsiz Online Televizyon Kanallarını Takılmadan İzlemek İsterseniz Buyrun

 • Günlük Gazeteler

  Yerli ve yabancı tüm gazeteleri ücretsiz oku Gazete oku son dakika haberler. bedava günlük gazete oku Türkiyenin en güncel gazete sitesi

 • Ekonomik Gelişmeler

  Altın, Döviz, Borsa, Kredi, Forex ve Vob piyasaları ile ilgili aradığınız herşey canlı veriler ile Ayrıntılı piyasa analizi ve piyasalarda son durum için hemen tıklayın!

 • Ariyordum

  Aradığınız herşey burada, yemek tarifleri, akvaryum dünyası, komedi, iş ilanları, android ve iphone uygulamaları canlı radyo tv izleme ve daha fazlası

First’ten her hafta 1 Audi A3. First Audi A3 çekiliş kampanyasıFirst her hafta 1 Audi A3 hediye ediyor. Kampanyaya, kampanya takvimine göre, haftalık dönemler süresince, Türkiye genelinde, yeni First Sensations Kavun & Limon Aromalı Sakız ürününden satın alarak, paket içindeki Şifreyi Ad, Soyad, Adres bilgileri ile birlikte tüm operatörlerden 3141 nolu hatta kısa mesaj olarak göndererek veya Şifreyi, Ad, Soyad, Adres, Gsm numarası ve e-mail adresi bilgileri ile birlikte www.first.com.tr (ücretsiz) internet adresindeki veya www.facebook.com/firstsakiz (ücretsiz) adresli First facebook sayfasındaki kampanya linkinden bağlanılan kampanya sayfasına üye olarak gönderebilir, gönderdiğiniz her şifre için 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. First Çekiliş Kampanyası her bir haftalık dönemin
çekilişinde; Her hafta 1 kişiye Audi A3 1.4 Turbo FSI 122 Hp Attraction S-tronic 2013 Model Araç ikramiyesi verilecek.
08 MAYIS 2013 – 28 MAYIS 2013 dönemi için çekilişler; 1. Çekiliş 23.05.2013, 2. Çekiliş 30.05.2013 ve 3. Çekiliş 06.06.2013 tarihlerinde saat 12:30’da Deniz Ajans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Ali Nihat Tarlan Cad. No:54 D:14 Bostancı – Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, 1. çekiliş için 30.05.2013, 2. çekiliş için 06.06.2013 ve 3. Çekiliş için 13.06.2013 tarihlerinde Takvim Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacak.

29 MAYIS 2013 – 12 HAZİRAN 2013 dönemi için çekilişler; 1. Çekiliş 13.06.2013, 2. Çekiliş 20.06.2013 ve 3. Çekiliş 27.06.2013 tarihlerinde saat 12:30’da Deniz Ajans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Ali Nihat Tarlan Cad. No:54 D:14 Bostancı – Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, 1. çekiliş için 20.06.2013, 2. çekiliş için 27.06.2013 ve 3. Çekiliş için 04.07.2013 tarihlerinde Takvim Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacak.
· Ayrıca kampanya katılan herkese, her gün ilk gönderdiği şifre için tüm operatörlerden günlük 4 saatlik konuşma süresi hediyesi verilecektir.
Katılmak İçin Ne Kadar Zamanım Var ?
Kampanyamız, 08 Mayıs 2013 – 16 Temmuz 2013 tarihleri arasında 10 hafta boyunca sürecektir. Bu tarihler arasında kısa mesaj ile veya kampanya web sayfaları üzerinden katılım yapabilirsiniz. Göndereceğiniz her şifre, gönderildiği haftanın çekilişine dahil edilecektir.
(Bkz. 13. Kampanya Takvimi)
Kampanyaya Nasıl Katılacağım ?
Kampanyaya, kampanya takvimine göre, haftalık dönemler süresince, Türkiye genelinde, yeni First Sensations Kavun & Limon Aromalı Sakız ürününden satın alarak, paket içindeki Şifreyi Ad, Soyad, Adres bilgileri ile birlikte tüm operatörlerden 3141 nolu hatta kısa mesaj olarak göndererek veya Şifreyi, Ad, Soyad, Adres, Gsm numarası ve e-mail adresi bilgileri ile birlikte www.first.com.tr (ücretsiz) internet adresindeki veya www.facebook.com/firstsakiz (ücretsiz) adresli First facebook sayfasındaki kampanya linkinden bağlanılan kampanya sayfasına üye olarak gönderebilir, gönderdiğiniz her şifre için 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.
Kampanyaya Kimler Katılamaz?
18 yaşından küçükler, Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş., C Section- CS Reklam Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Excel-Eksel İletişim Ticaret A.Ş., Saatchi-Güzel Sanatlar Reklamcılık A.Ş., Plasenta-Plasenta Reklam Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Yüzyirmibir Metre ve DenizAjans çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
Çekiliş ile Hangi İkramiyeleri Kazanabilirim ?
Her bir haftalık kampanya döneminin toplam katılanları arasından olmak üzere her hafta 1 çekiliş yapılacaktır.
Her çekilişte, her hafta 1 kişiye Audi A3 1.4 Turbo FSI 122 Hp Attraction S-tronic 2013 Model Araç hediye edilecektir.
Çekilişte, bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. (Bkz. 13. Kampanya Takvimi)
Ayrıca kampanya katılan herkese, her gün ilk gönderdiği şifre için tüm operatörlerden günlük 4 saatlik konuşma süresi hediyesi verilecektir. Bir kişi aynı gün içinde sadece bir kere konusma süresi hediyesi kazanabilir. Aynı gün icinde yaptığı ilk başarılı katılımına hediye sunulacaktır. Kazanılan konuşma paketleri yalnızca operatör içi geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında kazanılacak yarım günlük konuşma paketi yüklemesi gelecek bilgilendirme mesajının ardından mesajın geldiği gün mesajda belirtilen saatler arasında geçerli olacaktır. Operatörler sistem yoğunluğu nedeniyle paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar. Hediye konuşma paketi Avea ve Vodafone aboneleri için 9.00-13.00; Turkcell ön ödemeli aboneler için 09.00-13.00; Turkcell faturalı aboneler için 08.00-12.00 arası geçerlidir. Var olan hediye TL’lerinizle yapabileceğiniz maksimum konuşma süresini aştıktan sonra kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz. Turkcell Hazır Kart ve Muhabbet Kart’lı kurumsal ve genç tarifeli aboneler kampanyadan faydalanamamaktadır. Turkcell faturalı kurumsal aboneler için şirket içi görüşmelerde bedava dakikalar geçerli değildir. (Konuşma süresi hediyesi, MPİ’nin 25.03.2013 tarih ve 40453693-255.05.02/1188-3166 sayılı uygunluk yazısına istinaden MPİ izin kapsamı dışında uygulanmaktadır.)
Katılım Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim ?
Kampanyamıza katılırken kişisel bilgilerinizin doğru olması çok önemlidir. Çekiliş ile ikramiye kazanan talihlilerimize bu bilgiler ile ulaşılabilmektedir. Ayrıca resmi kurallar gereği, başvuru belgeleri ve bilgileri doğru olan talihlilere ikramiyeleri sunulmaktadır. Kampanyaya katılımında belirtilen bilgilerin doğruluğu ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. 18 yaşından küçükler katılamaz.
Tüm gsm operatörlerinden 3141 nolu hatta kısa mesaj göndererek yapılan katılımlarda, ŞİFRE AD SOYAD ADRES sıralamasına uygun şekilde ve kelime aralarına birer boşluk bırakarak katılım yapılmalıdır. Mesaj içindeki bilgilerinizi 160 karakterden kısa olacak şekilde, büyük ve noktasız harfler kullanarak göndermeniz de önemlidir. Mahalle kelimesini kısaca MAH, Cadde kelimesini kısaca CAD şeklinde yazarak kısaltmalar yapabilirsiniz.
Web sitemizdeki kampanya sayfasından katılım yapmak için, önce ücretsiz üyelik kaydı yapılmalıdır. Web sitesinden üye olurken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.
Bir gsm numarasından kısa mesaj göndererek yapılan tekrarlı katılımlarda, daha önce Ad, Soyad, Adres bilgilerinizi eksiksiz yazarak gerçekleştirdiğiniz başarılı katılımınız var ise, sadece şifre yazarak katılım yapabilirsiniz. Bir önceki uzun başarılı katılımınızdaki Ad, Soyad, Adres, bilgileriniz sadece şifreyi yazarak gönderdiğiniz kısa katılımlarınıza otomatik olarak taşınmaktadır. Bu kısa mesaj ile ardışık yapacağınız katılımlarınıza kolaylık sağlamak amacı ile yapılmaktadır.
İkramiye tesliminde şifreli ürün ambalajı ve alışverişe ait kasa fişi/fatura ibrazı zorunludur, 01.10.2013 tarihine kadar saklayınız. Üzerinde tahrifat yapılmış şifreli ürün ambalajları ve alışveriş belgeleri kabul edilmez.
Şifreli Ürün Ambalajımdaki şifreyi gönderirken nelere dikkat etmeliyim?
First Çekiliş Kampanyasına göndereceğiniz 10 haneli şifrenizi kontrol ederek doğru olarak göndermelisiniz. Şifrenizi hatalı yazmanız halinde başarılı katılım yapamazsınız ve çekilişe katılamazsınız.
Ayrıca, bir kişi, aynı şifre numarası ile kampanyaya 1 kez katılabilir. Her şifre kampanya boyunca sadece 1 kez kullanılabilir. Mükerrer (tekrarlı) katılımlarda, ilk gönderilen şifre ve katılım kabul edilecektir. Tekrarları kabul edilmeyecektir.
Şifreli Ürün Ambalajımı ve Faturamı Saklamam Gerekiyor mu?
İkramiye tesliminde şifreli ürün ambalajı ve alışverişe ait kasa fişi/fatura ibrazı zorunludur, .
Şifreli ürün ambalajı ve alışverişe ait kasa fişi / faturanızı ilgili haftanın ikramiye son teslim tarihine kadar saklayınız. (Bkz. 13. Kampanya Takvimi) Üzerinde tahrifat yapılmış şifreli ürün ambalajı ve alışveriş belgeleri kabul edilmez.
Çekiliş sonucunda ikramiye kazandığınız taktirde, M.P.İ. ve kampanya kuralları gereği, hediyenizi teslim alabilmek için kazanan şifreyi içeren doğru şifreli ürün ambalajınızı ve alış veriş belgenizi yetkililere sunmanız gerekmektedir. Bu nedenle kampanyaya katılabilmeniz için şifreli ürün amlajınızın tümünü ve alış veriş belgenizi belirtilen tarihlere kadar mutlaka saklayınız.
Alışveriş belgenizde (fiş/faturada), aldığınız First Sakızın bilgileri yazıyor ve alışveriş tarihinizin de kampanya süresi içinde bir tarih olması gerekmektedir. Alışverişinizi market, zincir market gibi bir noktadan yaptıysanız, fişinizde bu bilgiler olacaktır.
Kampanyaya Katılırken Verdiğim Bilgiler Neden Doğru Olmalıdır.?
Çekiliş sonucunda belirlenen tüm asil ve yedek talihlilerimize iadeli taahhütlü posta yolu ile resmi tebligat mektubu gönderilmektedir. Kampanyaya katılım yapan tüketicilerimize, verilen kişisel bilgilerine göre ulaşılabilmektedir. Telefon bilgisi olarak size ulaşılabilecek bir telefon numarasının ve mektubunuzun ulaşabilmesi için doğru ve eksiksiz adresinizin bulunması bu nedenle önemlidir. Ayrıca, ikramiye kazanan talihlilerimizin MPİ kuralları gereği başvuru evrakları ile belirtilen tarihe kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru belgelerindeki bilgiler ve kimlik bilgileri ile katılım bilgilerinin örtüşmesi ve doğru olması da gerekmektedir.
Kampanyaya Katılım Ücretli midir ?
Kampanyaya internetten katılım ücretsizdir. Bu kampanyaya tüm operatör aboneleri katılabilir. Kampanyaya kısa mesajla katılım, Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. Başarılı katılım geri dönüş mesajları Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş., tarafından karşılanmaktadır.
Çekiliş Ne zaman Yapılacak ve Sonuçları Nasıl İlan Edilecek ?
Çekilişler, her haftalık dönem için kampanya takvimine göre çekiliş tarihinde, Deniz Ajans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Ali Nihat Tarlan Cad. No:54 D:14 Bostancı – Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. (Bkz. 13. Kampanya Takvimi)
Her haftalık dönemin talihlileri, kampanya takvimine göre Gazete İlan Tarihinde, Takvim Gazetesi Türkiye baskısında ilan edilecek ve aynı tarihte, www.first.com.tr web sitesinden veya www.facebook.com/firstsakiz adresli First facebook sayfasından da yayınlanacaktır.
Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikme ve aksamalardan Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş., ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
Her haftalık dönem talihlilerinin, kampanya takvimine göre, asil talihli ise Asil Son Başvuru Tarihi ve yedek talihli ise Yedek Son Başvuru Tarihine kadar, istenen bilgi ve belgeleri göndermesi gerekmektedir. (Bkz. 13. Kampanya Takvimi)
MPİ yönetmelik kuralları gereği, başvuru süresi içerisinde ve gerekli belgeleri gerektiği gibi sunarak başvuran talihlilere ikramiyeleri sunulur.
Çekiliş Sonucunda İkramiye Kazanırsam Maddi Yükümlülüğüm Olacak mıdır ?
Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait KDV ve ÖTV hariç olmak üzere diğer vergi, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihlilere aittir.
Milli Piyango İdaresi kuralları ve Veraset ve İntikal Vergisi kanunları gereği, 2013 yılı için, kazanılan hediye tutarının 3.244 TL üzerinde olması halinde, bu sınırın üzerinde kalan miktarın %10’u kadar Veraset ve İntikal Vergisinin talihliler tarafından ödenmesi zorunludur. Çekiliş sonucunda belirlenen tüm talihlilere bu konuda detaylı bilgi aktarılacaktır.
Kampanya ile ilgili detay bilgiyi nereden alabilirim?
Detaylı Kampanya Katılım Koşulları, www.first.com.tr web sitesinden veya www.facebook.com/firstsakiz adresli First facebook sayfasından açılan kampanya web sayfasından öğrenilebilir. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.
firstcekiliskampanyasi.com
First her hafta 1 Audi A3 çekiliş kampanyası  için tıklayınız

0 yorum:

Yorum Gönder

DİKKAT:Sitemizdeki yazılar tamamen bilgi amaçlı olup oluşabilecek her türlü sağlık/ekonomik/hukuki tüm olumsuz sonuçlardan sitemiz hiç bir sorumluk kabul etmez ve site ziyaretçileri bunları peşinen kabul etmiş sayılır. 
 

Bilgilendirme (UYARI): www.indirimariyorum.com yayınlanan tüm yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Yazım yanlışı ve hatalardan dolayı veya oluşabilecek hak kayıplarından dolayı Sitemiz sorumlu değildir. Sağlık konularında yayınladığımız yazılar sadece bilgi amaçlı olup doktorunuza başvurunuz oluşacak sağlık sorunlarından sitemiz sorumluluk kabul etmez.  ayrıca Sitemizde Yayınlanan Haber ve Görsel'ler İlgili Firmalara aittir. Kampanyalar, Çekilişler, Yarışmalar ve Sonuçları için firmaların/markaların internet sitelerine veya irtibat telefonlarına mutlaka başvurunuz.
Bizimle irtibata geçmek için lütfen mail atınız. En kısa sürede dönüş yapılacaktır. Mail GÖNDER
Sitetag Top blogs